3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Tekst
Autorzy:, , , , , ,
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Pierwsza miłość.

To coś więcej niż uczucie.

To siła.

To coś, co siedzi głęboko w nas.

Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i odwzajemnione, wtedy dzieje się magia.

Pierwsza.

Miłość.”

Kim Holden

Nowe, niesamowite doznanie, ukradkiem skradzione spojrzenia, pierwsze pocałunki i motyle w brzuchu… Pierwsza miłość może czegoś nauczyć, ale też zgubić.

Słodka, gorzka, ekscytująca, a może też rozrywająca serce?

Czy pierwszej miłości się nie zapomina?

Autorki znane z list bestsellerów, opowiadają o pierwszej miłości i związanych z nią emocjach. Zapraszamy, porozmawiajmy o pierwszej miłości!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2019
Małgorzata Falkowska "Porozmawiajmy o pierwszej miłości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Malwina Kumor
20 maja 2020

Zacznę oczywiście od pochwalenia oprawy, bo okładka naprawdę przyciąga wzrok. Trochę się bałam, że dałam się skusić tym, co w świecie czytelniczym nie podlega ocenie i że za karę w środku będzie tekstowe puree ziemniaczane, ale na szczęście okazało się, że nie. W treści książki znajdziemy dziewięć wspaniałych opowiadań o pierwszej miłości. Są one uwarunkowane bardzo różnymi czynnikami, od choroby po przeprowadzki, przez rozwody i inne problemy codzienności. Na pewno każdy czytelnik w którejś z nich znajdzie odzwierciedlenie swojej pierwszej miłości. Wspaniale się czułam czytając opowiadania autorów. Dla mnie «Porozmawiajmy o pierwszej miłości» to rewelacyjna antologia, żałuję, że sięgnęłam po nią tak późno. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę