Trzecia żonaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Trzecia żona
Tekst
Trzecia żona
E-book
32,90  27,31 
Szczegóły
Opis książki

PROBLEM Z POTWORAMI TKWI W TYM, ŻE NIGDY NIE MAJĄ DOŚĆ, BO ICH GŁODU NIE MOŻNA ZASPOKOIĆ.

Marlena Durst żyje w cieniu męża. Kontroluje każdy jej ruch i podejmuje za nią decyzje – co ma na siebie włożyć, co zjeść, z kim się przyjaźnić. Jeżeli żona okaże się nieposłuszna, poniesie konsekwencje. To on trzyma całą władzę.

Z zewnątrz wydaje się, że Marlenie nic lepszego w życiu nie mogło się trafić. Nikt się jednak nie zastanawia, czy po ślubie z idealnym mężczyzną jest szczęśliwa i spełniona. Marlena oddała wolność i bezpieczeństwo w zamian za złotą klatkę i życie w cieniu psychopatycznego męża. Jedyną ucieczką może okazać się śmierć. Tak jak w przypadku jego pierwszej żony. I drugiej.

Chyba że role się odwrócą...

WYBRAŁAM DROGĘ, KTÓRA Z ODDALI WYDAWAŁA SIĘ NAJŁADNIEJSZA, ALE WÓWCZAS NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CZASAMI HORYZONT JAŚNIEJE, BO STOI W OGNIU.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-8233-037-3
  • Lektor: Agnieszka Krzysztoń
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Ann Aguirre "Trzecia żona" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Trzecia żona
E-book
32,90  27,31 
Agnieszka Czaplewska
17 marca

Genialna książka! Tak się wciągnęłam, że pochłonęłam ją dosłownie w jeden dzień. Nie byłam w stanie się od niej oderwać. Mega wciągająca historia. A zaczynając tę książkę zupełnie się tego nie spodziewałam. Poznajemy historię Marleny Durst. Kobieta żyje u boku, a wręcz powiedziałbym w cieniu swojego męża Michaela. Z zewnątrz wszystko wygląda idealnie, a ich małżeństwo odbierane jest jako wzorcowe, pełne szczęścia i miłości. Zdawałoby się, że kobieta jest niczym kopciuszek, lecz okazuje się, że żyje w złotej klatce. W zamian za bezpieczeństwo oddała swoją wolność. Kobieta jest pod ciągła kontrolą i zależnością swojego męża bogatego biznesmena. Nie może podjąć samodzielnej decyzji, każdy jej krok musi być zaakceptowany przez Michaela. Każda niesubordynacja spotyka się z wymierzeniem kary. Początkowo układ ten nie jest dla kobiety zbytnim ciężarem. Jednak po dłuższym czasie, zaborczość męża nabiera na sile, tak bardzo, że Marlena pragnie uwolnić się z niewoli. Jest to bardzo dobry thriller, który ukazuje codzienność z pozoru normalnego małżeństwa. Tak naprawdę ogromnie mnie to przeraża, bo nigdy nie wiadomo, czy u kogoś z sąsiadów bądź znajomych nie ma takiej sytuacji… Książka, dzięki temu, daje też możliwość przemyślenia sobie czegoś ale to oczywiście moje zdanie. Polecam! Dla mnie to mistrzostwo i uważam ją za jedną z lepszych przeczytanych ostatnio powieści!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę