Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotachAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach
Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach
E-book
14,99  11,24 
Szczegóły
Opis książki

Były artysta cyrkowy Niedźwiedź i mała dziewczynka Masza to dwójka najlepszych przyjaciół. Wspólnie przeżywają ekscytujące przygody pełne humoru i zabawy. Tym razem Niedźwiedź zatrudni opiekuna dla dzieci, a Masza wraz z pandą przemienią się w przebiegłe ninja. Do tego czeka ich podroż w czasie i spotkanie oko w oko ze swoimi praprzodkami. A to jeszcze nie wszystko! Masza odkryje swoje magiczne moce, a Niedźwiedź zostanie fanem telewizji. Ach, co to będą za przygody! Usiądź wygodnie i posłuchaj, co tym razem wymyśli dwójka wyjątkowych przyjaciół!

Wybierz się w podróż z przebojową i odważną Maszą, Niedźwiedziem i resztą zwierzęcych przyjaciół z bajki Masza i Niedźwiedź emitowanej na platformach Netflix i YouTube. Masza zawsze ma głowę pełną świetnych pomysłów. Uwielbia psocić i bawić się z Niedźwiedziem, świnką, owcą, psem i dwoma wygłodzonymi wilkami z lasu. Przygotuj się na szalone, zabawne i przesłodkie historyjki ze świata Maszy i Niedźwiedzia – zabawy nadszedł czas!

© Animaccord LTD 2008-2021

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2021
  • ISBN: 9788726694710
  • Tłumacz: Małgorzata Fabianowska
  • Lektor: Agata Elsner
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Animaccord Ltd "Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Masza i Niedźwiedź - Moje bajeczki o psikusach i psotach
E-book
14,99  11,24 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę