Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka

Autor udowadnia, że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów, z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej, część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak, jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna?

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie, że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem, a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość, ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury, działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg naturalnych metod eliminowania nowotworów, do których zalicza się kurkumina, światło słoneczne, ćwiczenia fizyczne i właściwa dieta.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 marca 2019
  • Rozmiar: 500 str. 7 ilustracji
  • ISBN: 978-83-8168-002-8
  • Tłumacz: Kamila Petrikowska
  • Wydawca: Vital
  • Spis treści
Andreas Moritz "Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Herbert Bieszczad
17 maja 2020

Po książkę tę sięgnąłem z ciekawości, po zobaczeniu tytułu. Autor pokazuje zupełnie nowe, kontrowersyjne spojrzenie na nowotwory i raka, jakoby ich dzisiejsze metody leczenia były tak samo lub nawet mniej skuteczne, niż kompletny brak leczenia. Sugeruje, iż konwencjonalne metody leczenia uniemożliwiają ciału regenerację i wskazuje co robić aby odzyskać pełną sprawność, wskazując szereg naturalnych metod eliminowania nowotworów. Choć publikacja zawiera liczne badania naukowe, zaliczałbym ją raczej do medycyny niekonwencjonalnej, do której zwykłem podchodzić z dystansem. Nie mniej jednak, książka bardzo ciekawa, byłoby wspaniale gdyby teza stawiana przez autora o sile natury i samoleczeniu organizmu była prawdą i pomogła ludziom rozprawić się z plagą nowotworów. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę