Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęścieAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Niejedna kobieta bez trudu potrafi wpędzić samą siebie w głęboki dołek. We własnych oczach jest nieatrakcyjna, głupia, nie zasługuje na szacunek i nie przysługują jej podstawowe prawa. Sama dla siebie jest co najmniej niemiła: wytknie każdy swój błąd, łącznie z tymi nieistniejącymi, skutecznie zatruje każdą radość i wreszcie powstrzyma się przed zażądaniem podwyżki lub zakończeniem toksycznego związku. Istnieje wiele przyczyn tego stanu rzeczy. Ważniejsze od ich roztrząsania są jednak odpowiedzi na pytania: Jak odzyskać swoje życie? Jak wreszcie czuć się wartościową i spełnioną kobietą? Jak się pozbyć tego wewnętrznego głosu, który nie przepuści żadnej okazji, aby wyszydzić, skrytykować czy okazać wzgardę samej sobie?
Z pomocą tej książki uda Ci się odzyskać samą siebie. Jest to świetny, praktyczny i konkretny, a przy tym zrozumiały i bardzo bezpośredni poradnik samorozwoju dla kobiet. Podczas lektury zapoznasz się z najczęściej spotykanymi, destruktywnymi zachowaniami, poprzez które kobiety niszczą same siebie: od syndromu oszusta, przez głos wewnętrznej krytyki, po katastrofizm i dogadzanie innym kosztem swoich potrzeb. Przekonasz się, jak ważne jest samodzielne myślenie i szybko nabierzesz odwagi, aby ukształtować swoje własne, szczęśliwsze, spełnione życie. Książka jest zwięzła, dobitna, nie zawiera rozległych analiz, jednak dzięki niej przekonasz się, że możesz, a nawet powinnaś walczyć o siebie - dla siebie i dla swojego szczęścia!
W tej książce między innymi: przyczyny autodestrukcyjnych zachowań

 wychodzenie z nieświadomej izolacji i znieczulenia emocjonalnego

 pozbywanie się przymusu perfekcjonizmu

 wychodzenie z pułapki nadmiaru pracy

 identyfikacja prawdziwych wartości w swoim życiuTwoje życie należy do Ciebie - bez ściemy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-283-5678-8
  • Lektor: Marta Ścisłowicz
  • Wydawca: Sensus
Andrea Owen "Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęście" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę