Cyfrowy świat 60+. Ty i Twój komputer

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Postanowiłeś kupić komputer? To świetna decyzja! Tylko co dalej? A może już go masz, ale mało go ogarniasz? Nie martw się, na ratunek przychodzi Ci właśnie

Cyfrowy świat 60+. Nauczysz się podstaw obsługi komputera. Dowiesz się, jak wysłać wiadomość, znaleźć i obejrzeć kinowy hit lub koncert ulubionego artysty, przechowywać zdjęcia, zapłacić rachunek, sprzedać używane rzeczy na internetowej aukcji. Poradzisz sobie w internecie, unikając zagrożeń czyhających na nieostrożnych użytkowników. Zaimponujesz dzieciom i wnukom. Książka poprowadzi Cię krok po kroku przez wirtualny świat – ciekawy, wartościowy, ale i pełen tajemnic. Z nami nie zginiesz! Nauczymy Cię, jak umiejętnie korzystać z komputera z dostępem do internetu – to przecież jedna z podstawowych umiejętności niezbędnych we współczesnym świecie. Nie daj się wykluczyć! Jeśli do tej pory nie korzystałeś z nowych technologii, to czas zacząć się cieszyć z ich dobrodziejstw. Dzięki nim sam zniesiesz bariery w komunikacji z ludźmi nawet w najdalszych zakątkach świata. W drugiej części pt.

Co słychać na fejsie, m.in.: – komunikatory, – radio i telewizja internetowa, – serwisy społecznościowe.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 marca 2019
  • ISBN: 978-83-01-17695-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Alicja Żarowska-Mazur "Cyfrowy świat 60+. Ty i Twój komputer" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«CYFROWY ŚWIAT SENIORA»
Cyfrowy świat seniora. Smartfon, tablet i nie tylko
Cyfrowy świat seniora. Aktywnie w internecie
Cyfrowy świat seniora. Bezpiecznie w internecie
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę