Cyfrowy świat 60+. Co słychać na fejsie

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Postanowiłeś kupić komputer? To świetna decyzja! Tylko co dalej? A może już go masz, ale mało go ogarniasz? Nie martw się, na ratunek przychodzi Ci właśnie

Cyfrowy świat 60+. Nauczysz się podstaw poruszania się w internecie. Dowiesz się, jak komunikować się ze znajomymi i bezpiecznie nawiązywać nowe relacje w sieci, obejrzeć powtórki ulubionych seriali o dowolnie wybranej porze, korzystać z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Nasza Klasa, Twitter, gdzie najlepiej pochwalić się zdjęciami, a gdzie bezpiecznie zdeponować ważny dokument. Poradzisz sobie w internecie, unikając zagrożeń czyhających na nieostrożnych użytkowników. Zaimponujesz dzieciom i wnukom. Książka poprowadzi Cię krok po kroku przez wirtualny świat – ciekawy, wartościowy, ale i pełen tajemnic. Z nami nie zginiesz. Nauczymy Cię, jak umiejętnie korzystać z komputera z dostępem do internetu – to przecież jedna z podstawowych umiejętności niezbędnych we współczesnym świecie. Nie daj się wykluczyć! Jeśli do tej pory nie korzystałeś z nowych technologii, to czas zacząć się cieszyć z ich dobrodziejstw. Dzięki nim sam zniesiesz bariery w komunikacji z ludźmi nawet w najdalszych zakątkach świata. W pierwszej części pt.

Ty i Twój komputer, m.in.: – zarządzanie danymi, – poruszanie się w internecie, – bankowość elektroniczna, – zakupy w sieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 marca 2019
  • ISBN: 978-83-01-17696-9
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Alicja Żarowska-Mazur "Cyfrowy świat 60+. Co słychać na fejsie" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«CYFROWY ŚWIAT SENIORA»
Cyfrowy świat seniora. Smartfon, tablet i nie tylko
Cyfrowy świat seniora. Aktywnie w internecie
Cyfrowy świat seniora. Bezpiecznie w internecie
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę