Daddy's Girl. Seria erotyczna

Tekst
LUST
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Daddy\'s Girl. Seria erotyczna
Daddy\'s Girl. Seria erotyczna
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 14,98  11,98 
Daddy's Girl. Seria erotyczna
Audio
Daddy's Girl. Seria erotyczna
Audiobook
Czyta Katarzyna Laskowska
9,99 
Szczegóły
Opis książki

Zbiór składa się z części 1 i 2 serii Córeczka tatusia:

"Postanowiła odważyć się tu i teraz. Postawi wszystko na jedną kartę bez jakichkolwiek szans na odwrót. Teraz się to stanie. Sama ta myśl sprawiła, że serce zaczęło jej walić w piersi jak szalone, a puls przyspieszył tak mocno, że nie była już pewna, czy w ogóle będzie mogła wydobyć z ust jakiś dźwięk. Myśl pędziła i pobudzała adrenalinę, która podsycała przyjemne mrowienie płynące z cipki i rozlewała je po całym ciele. Wywoływało to coraz większe podniecenie i nieodparte pragnienie rozkoszy."

Gdy Johnny próbuje udzielać swojej pasierbicy Louise rad dotyczących relacji z mężczyznami, w sposób naturalny przechodzi do wskazówek na temat seksu. Opisuje szczegółowo, w jaki sposób wywołuje u kobiety rozkosz, a rozmowa przynosi tylko jeden skutek: Louise zaczyna go pożądać. Ale jak ma uwieść własnego ojczyma, aby matka niczego nie zauważyła? Dziewczyna nie może dłużej tłumić swojej żądzy, dlatego postanawia zaryzykować wszystko.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 09 listopada 2020
  • ISBN: 9788726536195
  • Tłumacz: Emil Chłabko
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Alexandra Södergran "Daddy's Girl. Seria erotyczna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Daddy\'s Girl. Seria erotyczna
Audiobook
Czyta Katarzyna Laskowska
9,99 
Laura Biskup
19 stycznia 2021

Bardzo cenię erotyki Alexandry Södergran. Autorka nie boi się podejmować tematów tabu i ukazuje złożoność ludzkiej natury. «Daddy's Girl» na pewno spodoba się osobom szukającym niecodziennego erotyku opowiadającym o pożądaniu, które według społecznych norm – nie powinno mieć miejsca. Dla mnie każda kolejna książka tej autorki okazuje się lepsza od poprzedniej Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę