3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Przedsmak zła

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć. Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie. Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • Rozmiar: 280 str.
Alex Kava "Przedsmak zła" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Maja Cieślik
25 lutego 2020

Cykl książek o Maggie O'Dell rozpoczęłam od «Przedsmaku zła». Mocny początek lektury zapowiedział mi rozkręcającą się, wciągającą opowieść, od której nie mogłam się oderwać. Co pewien czas po mojej skórze przelatywał dreszczyk emocji.. Wartka akcja, ciekawe postacie, intryga i nieprzeciętny klimat. Polecam serdecznie całą serię, dla mnie rewelacja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę