O Wandzie, która Niemca nie chciała

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, baśń spisana przez Aleksandrę Michałowską i Łukasza Lewandowskiego zachwyci małych i dużych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny charakter tego nagrania.


Obsada aktorska:


Narrator: Andrzej Ferenc Wanda: Agata Kulesza Stanisław: Andrzej Mastalerz Skuba: Grzegorz Damięcki Posłowie: Adam Krawczyk, Bartosz Martyna i inni Śpiewają:


Wiktoria Gorodeckaja, Magdalena Mickiewicz, Milena Suszyńska, Monika Węgiel, Jacek Beler, Adam Krawczyk, Robert Kuraś, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Michał Podsiadło

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 05 listopada 2021
  • ISBN: 978-83-8279-114-3
  • Lektorzy: Adam Ferency, Adam Krawczyk, Agata Kulesza, Andrzej Mastalerz, Grzegorz Damięcki, Wiktoria Gorodeckaja
  • Wydawca: Siedmioróg
Lewandowski Łukasz "O Wandzie, która Niemca nie chciała" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę