Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning

PDF
Uczyń ze swojego fiacika prawdziwy samochód sportowy!
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Uczyń ze swojego fiacika prawdziwy samochód sportowy!

“Sportowe modyfikacje Fiata 126p – Tuning Malucha” to praktyczny poradnik skierowany do wszystkich posiadaczy Fiatów 126p, miłośników motoryzacji i sportu motorowego, którzy chcą zaczerpnąć informacji o tym, jak wykonać usprawnienia i modyfikacje samochodu Fiat 126p (możliwe do wykonania we własnym zakresie, ale wymagające od Czytelnika odpowiedniego zaplecza, wiedzy i umiejętności), przygotowujące samochód do udziału w imprezach sportowych lub też typowe dla amatorskiego tuningu mechanicznego.

Zdobędziesz wiedzę,jak:

– Zmniejszyć masę koła zamachowego.

– Zmodyfikować korbowody.

– Zainstalować LPG.

– Dokonać pracy lakierniczych.

– Przerobić «Malucha» na trójkołowiec.

W książeczce tej znajdziesz kilkadziesiąt sposobów na to, by w jakiś sposób zmodyfikować Fiata 126p. Możesz potraktować to jako ciekawostki lub możesz pokusić się o wykonanie jakiejś konkretnej przeróbki we własnym zakresie, z czyjąś pomocą czy w inny sposób. Może przeczytasz coś, co zainspiruje Cię do wymyślenia i ucieleśnienia własnej idei, pomysłu czy sposobu na coś.

Poznaj sekrety tuningu Fiata 126p i ciesz się, że Twoje auto nabiera rasowego wyglądu.

Nie uwierzysz, jak bardzo Twój samochód może się zmienić przy minimalnym wkładzie finansowym. Dowiedz się, jakie sztuczki stosować, aby Twój «Maluch» stał się podziwianą przez kolegów maszyną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 marca 2020
  • Rozmiar: 255 str.
  • ISBN: 9788375823516
  • Całkowity rozmiar: 11 MB
  • Całkowity liczba stron: 255
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Złote Myśli
Aleksander Sowa "Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę