Anioł Coltona

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Anioł Coltona
Anioł Coltona
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Anioł Coltona
Anioł Coltona
Audiobook
Czyta Grzesław Krzyżanowski
39,90  28,73 
Szczegóły
Opis książki

Sinners & Reapers to twardziele. To ostrzy faceci. Colton jest jednym z nich – w pierwszym ze swoich wcieleń. W drugim jest doskonałym chirurgiem, ratującym ludzkie życie. Kiedy traci pracę, zostaje sam na sam ze swoją mroczną stroną… i nie potrafi sobie z tym poradzić. Na szczęście pojawia się ona: jego wybawienie, jego anioł. Problem polega na tym, że ona go ocaliła, a on robi wszystko, żeby jej nie zniszczyć…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2021
Agnieszka Siepielska "Anioł Coltona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Anioł Coltona
Audiobook
Czyta Grzesław Krzyżanowski
39,90  28,73 
Moomy Bookstagram
04 sierpnia 2021

„ANIOŁ COLTONA”


Agnieszka Siepielska Wydawnictwo Muza Wydawnictwo Akurat


Czy lubicie powieści o motocyklowych braciach? Dzisiaj przychodzę do was z recenzją najnowszej powieści Agnieszki Siepielskiej „Anioł Coltona”. Jest to trzeci tom z cyklu „Sinners & Reapers”. Książka napisana jest nie tylko dla kobiet. Książkę skwalifikowałabym jako obyczajową z wątkami miłosnymi i erotycznymi.


Colton – to bardzo dobry chirurg. Niestety coś poszło nie tak i zostaje zwolniony przez swojego szefa Owena. Na odchodnym uprawia seks z jego żoną. Wszystko słyszy Owen i poprzysięga zemstę. Czy coś grozi Coltonowi? Colton ma dwa oblicza. Pierwsze już znacie. Drugie jest bardzo mroczne. Pracuje dla gangu – mafii. Wykonuje czarną robotę. Lubi się znęcać nad zdrajcami klubu oraz nad jego wrogami. Czy jest szczęśliwy? Wydaje mi się, że nie. Ma wspaniałą córeczkę. Jest zakochany w pewnej dziewczynie. Tylko czy taki człowiek jak on potrafi kochać?

Lexi – to nasza druga główna bohaterka. Życie ją mocno doświadczyło. O tym możecie przeczytać w tej powieści. Również jest zakochana w Coltonie. Tylko czy to uczucie może przetrwać? Czy życie obok gangstera jest bezpieczne? Może to jest prawdziwa miłość. Czas pokaże, co z tego wyniknie.


To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Agnieszki Siepielskiej. I już wiem, że nie ostatnie. Muszę nadrobić poprzednie dwa tomy. Jestem zadowolona z tej powieści.

Historia opisana w „Anioł Coltona” szybko się czyta. Wciągająca fabuła. Akcja goni akcję. Barwni bohaterowie. Zabawne sceny. Nie ma czasu na nudę. Znajdziecie tutaj również gangsterskie porachunki. Uwielbiam to.

Drżałam o życie Lexi, jej sióstr i Coltona. Często byłam przerażona. Znalazłam tutaj mnóstwo zwrotów akcji. Cięty język i gorące sceny sprawiają, że ta powieść przeznaczona jest tylko dla dorosłych czytelników.

Jeżeli uwielbiacie motory, szybką jazdę, ostre porachunki, gorące dziewczyny, przystojnych mężczyzn i niezapomniane sceny to dobrze trafiliście.


Z czystym sercem polecam wam powieść „Anioł Coltona”.

Na koniec zostawiam was z pytaniem: Kim jest tytułowy anioł? Odpowiedź oczywiście znajdziecie w książce.


Przepiękna historia, która wzbudza wiele emocji. Nie można przejść obok niej obojętnie.

Zachęcam do jej przeczytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę