Lato wśród wydm

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Mały biały domek nad morzem, któż o nim nie marzył?

Specjalistka od aranżowania nieruchomości na sprzedaż, Matylda Radwan, ma twardy orzech do zgryzienia – tego domu akurat nikt nie chce kupić. W ciągu kilku letnich tygodni musi dokonać całkowitej metamorfozy. Nie spodziewa się, że zmiany dotkną również jej życia, w którym pojawią się zwariowany autostopowicz, przystojny archeolog poszukujący skarbów we wrakach statków i tajemnicza młoda dziewczyna, tęskniąca za swoją matką. Ich drogi przetną się na plaży pośród wydm, a spotkanie zaowocuje czymś więcej niż tylko letnią przelotną znajomością.

Urocza, pełna słońca opowieść o oczekiwaniu, marzeniach i wielkich nadziejach, które nosimy w sercu, czasami bojąc się do nich przyznać. A życie potrafi nas zaskoczyć najbardziej niezwykłym rozwiązaniem…

Pierwszy tom nadmorskiej serii „Przylądek wichrów”, której akcja toczy się w prześlicznych Dębkach nad Bałtykiem.

Drugi tom „Róża wiatrów” w przygotowaniu

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 czerwca 2019
Agnieszka Krawczyk "Lato wśród wydm" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Żywia Kmieciak
03 lutego 2020

Lekka powieść, idealna na letni wieczór na werandzie, ale i zimowy zamieni w niezwykle przyjemny i ciepły :) Justyna, agentka nieruchomości ma za zadanie sprzedać nadmorski dom swojego brata. Chętnych na kupno bark, więc o pomoc prosi swoją przyjaciółkę Matyldę. Ta ma spędzić część lata w owym domku i zmienić jego wystrój, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Tak też zaczyna się przygoda.. Piękna wakacyjna przygoda. Nigdy nie wiemy co przyniesie życie i gdzie los nas pokieruje. Jak zawsze Agnieszka Krawczyk przenosi nas w magiczny świat uczuć i relacji międzyludzkich.

Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę