Dobre uczynki

Tekst
Z serii: Uśmiech losu #2
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agnieszka Krawczyk za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podobno dobre uczynki wracają do nas po stokroć.


Dlaczego więc tak bardzo o nie trudno? Zwłaszcza, gdy uwagę zaprzątają własne sprawy:  zdrowie, rodzina, praca czy miłość. Nawet mieszkańcy Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Dla Heleny nie jest to łatwy rok: boryka się z problemami zdrowotnymi, kłopotami z mydlarnią i sytuacją rodzinną. Na jaw wychodzi szokująca tajemnica, która już na zawsze odmieni los bohaterki. Zbliża się moment próby dla wszystkich lokatorów – czy wyjdą z niego zwycięsko? Na pewno odkryją prawdę o sobie, której wcześniej nawet się nie spodziewali.


„Dobre uczynki” to pełna magii opowieść o sile rodzinnych więzi, sąsiedzkiej pomocy i odzyskanej przyjaźni. A także o miłości, która cierpliwie czeka na swój czas, by rozświetlić nam życie.


Drugi tom sagi „Uśmiech losu", opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Agnieszka Krawczyk "Dobre uczynki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uśmiech losu»
Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą
Dobre uczynki
Szczęście na wyciągnięcie ręki
-5%
Violetta Twardy
12 maja 2020

Kontynuacja wydarzeń w Kamienicy Pod Szczęśliwą Gwiazdą. Dla mnie jeszcze lepsza niż poprzednia część, nowe tajemnice i przygody, choć rozwinięte są też niektóre wątki poruszone w części pierwszej. Tematy poważne i te mniej, będzie życiowo, autentycznie i naturalnie. Ta powieść emanuje optymizmem i wprowadza w świetny nastrój, bardzo szybko się ją czyta i ma się ochotę na więcej. Polecam pierwsze przeczytać część pierwszą, która pozwala dokładnie zapoznać się z bohaterami i bezpośrednio poprzedza fabułę z tomu drugiego. Dla mnie super, polecam dla każdego, kto pragnie chwili relaksu z dobrą książka.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę