Najlepsze, co mnie spotkało

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agata Przybyłek za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wzruszająca opowieść o tym, że czasami, by móc patrzeć z nadzieją w przyszłość, trzeba uporać się z własną przeszłością.

Olga wyjeżdża na wakacje na Podhale. Ma zamieszkać u ojca, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć ani nie chce znać jego nowej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najgorsze lato w jej życiu. Do czasu, gdy na jej drodze pojawia się Janek – młody góral, który pracuje w restauracji na Kasprowym Wierchu. Okazuje się jednak, że nie tylko Olga ma za sobą trudną historię...

Rodzące się uczucie zostanie wystawione na niejedną próbę, ponieważ Olga odkryje pewną rodzinną tajemnicę, która nią wstrząśnie. Czy miłość jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności? I czy krzywdy sprzed lat? można wybaczyć?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 kwietnia 2019
Agata Przybyłek "Najlepsze, co mnie spotkało" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Izydor Dombrowski
17 maja 2020

Bardzo lubię polskie obyczajówki, które są naturalne i autentyczne. «Najlepsze, co mnie spotkało» Pani Agaty Przybyłek zdecydowanie do takich należy. Akcja powieści dzieje się w Zakopanym, pięknie zostały opisane widoki naszej rodzimej przyrody i klimat Podhala. Poznajemy główną bohaterkę – Olgę, która jedzie zobaczyć się z dawno nie widzianym ojcem i spędzić z nim wakacje. Autorka świetnie opisała losy rozbitej rodziny oraz międzyludzkie relacje, dramaty. Czytając, można naprawdę wypocząć i się zrelaksować, ponieważ Pani Przybyłek ma niezwykle lekkie pióro. Dla mnie była to wzruszająca historia o pojednaniu. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę