Miłość i inne nieszczęścia. Tom 4

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agata Przybyłek za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"Bestsellerowa seria komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, do czego te kobiety są zdolne!


Małgosia jest szczęśliwą żoną, matką i właścicielką plantacji lawendy. Jej mąż, Wojtek, niespodziewanie ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Małgosia musi zająć się jego warsztatem samochodowym, lecz nie ma o tym bladego pojęcia. W dodatku przypadkiem odkrywa pewien mroczny sekret…


Wiadomość o wypadku Wojtka cieszy mamę Małgosi, która nigdy nie przepadała za zięciem. Postanawia wykorzystać jego nieobecność w domu i przedstawia córce pewnego bardzo przystojnego młodego policjanta... Wymyśla zwariowany plan, ale czy uda jej się go zrealizować? Po co w ogóle swatać mężatkę? I czy można zmusić kogoś do miłości?"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
Agata Przybyłek "Miłość i inne nieszczęścia. Tom 4" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Klara Pac
28 maja 2020

„Miłość i inne nieszczęścia” to czwarta i NIESTETY ostatnia część genialnej serii Agaty Przybyłek. Poznajemy w niej przygody czterech sióstr. W ostatniej części główną bohaterką jest Małgosia, której mama wyjątkowo nie lubi swojego zięcia i obmyśla plan jak tu by się go pozbyć… Tutaj na prawdę nie ma się do czego się doczepić, te książki czyta się rewelacyjnie. Nie oczekiwałam, że będzie tak dobrze! Ostatnia część, jak i trzy poprzednie zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Czyta się szybko i przyjemnie. Jednak należy dodać, że jest to literatura z gatunku lekkich.. nie wymagajmy dużo. Ma po prostu dać przyjemność :) i swoje zadanie spełnia. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę