System Prawa Karnego Procesowego. Tom XVIII. Koszty procesu w sprawach karnych

PDF
Z serii: System prawa
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

System Prawa Karnego Procesowego to wielotomowe wydawnictwo opracowane pod redakcją merytoryczną Piotra Hofmańskiego. Jest to jedyne na rynku tak aktualne, obszerne i kompleksowe omówienie całego systemu instytucji polskiego prawa karnego procesowego. System stanowi fundamentalne teoretyczne opracowanie problemów tej dziedziny prawa z uwzględnieniem wszystkich perspektyw patrzenia na poszczególne instytucje procedury karnej.


W tomie XVIII Systemu scharakteryzowano koszty procesu karnego nie tylko od strony teoretycznej poprzez wskazanie ponadczasowych zasad, dorobku doktryny polskiego procesu karnego i orzecznictwa, lecz także z zaznaczeniem kwestii praktycznych, takich jak chociażby sposób obliczania danych kosztów.


Systematyka omówionych zagadnień została zdeterminowana przez podział kosztów narzucony przez Kodeks postępowania karnego, a zarazem dostosowana do struktury procesu karnego:


najpierw poruszono zagadnienia o charakterze ogólnym, statycznym, kwestie wspólne dla rozstrzygania o kosztach procesu (rozdz. 1-6),

następnie opisano koszty w dynamice procesowej, czyli tryb rozstrzygania o nich oraz reguły ich rozdziału w postępowaniu karnym (rozdz. 7-19).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 października 2021
  • ISBN: 978-83-8124-983-6
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Lektor: Anna Grochowska
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
Łukasz Wiśniewski "System Prawa Karnego Procesowego. Tom XVIII. Koszty procesu w sprawach karnych" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«System prawa»
System Prawa Pracy. TOM VIII. Prawo rynku pracy
System Prawa Karnego Procesowego. Tom XVIII. Koszty procesu w sprawach karnych
System Prawa Karnego Procesowego. Tom VIII. Dowody. Część 1 i 2
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę