Zły człowiekAudio

Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zły człowiek
Tekst
Zły człowiek
E-book
39,90  31,52 
Szczegóły
Opis książki

To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi.

Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków i nielegalnych interesów nie wolno ufać nikomu. Krąg podejrzanych ciągle się powiększa, a prawda ukryta jest o wiele głębiej niż się wydawało.

Cierpienie i ból mają swoją cenę. Gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystkie chwyty są dozwolone…

„Nigdy nikomu nie ufaj”. To przesłanie Bednarka pokazuje kryminalny świat takim jaki jest. Brutalny, odarty z uczuć i skrupułów. Mocna książka o świecie przestępczym!

Jan „Majami” Fabiańczyk

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 stycznia 2021
Adrian Bednarek "Zły człowiek" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zły człowiek
E-book
39,90  31,52 
Agata Zaucha
18 marca

Nie przepadam za klimatami mafijnymi, ale z tak prowadzoną narracją jestem w stanie przepadać za wszystkim! Mocna, brutalna, miejscami wstrząsająca, z zaskakującym zakończeniem. Opowieść o grupce młodych przyjaciół z Częstochowy, którzy w pewnym momencie swojego życia zapragnęli dojść do wielkich pieniędzy organizując grupę przestępczą. Adrian Bednarek w swojej najnowszej książce odmalował wszystkie barwy gangsterskiego życia, w którym tylko jedno jest pewne – nie można ufać nikomu. Świetnie się czyta tę książkę. Genialne zakończenie. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę