Pamiętnik diabła

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Witaj w moim idealnym, pozbawionym wad świecie. Mam dwadzieścia dwa lata  i wszystko, czego mógłbyś zapragnąć. Idealną dziewczynę jak z okładki,  popularnych znajomych, samochód swoich marzeń, penthouse na ostatnim  piętrze i perspektywę jeszcze lepszej przyszłości przed sobą. Jestem z  tych, którym życia zazdroszczą inni. Tak opisze mnie każdy, kto choć raz  mnie widział. A jaki jestem naprawdę? Ci, którzy mieli okazję się  przekonać, nigdy nie będą mogli opowiedzieć swojej historii. Żądze  siedzące we mnie są tak wielkie, że nie potrafię oprzeć się pokusie ich  zaspokojenia. A zawsze dostaję to, czego chcę. Jeżeli wierzysz w niebo i  piekło, to ja jestem ludzkim odbiciem diabła. Przedstawiam Ci mój  pamiętnik. Gdy go przeczytasz, nic już nigdy nie będzie takim, jakim  dotąd Ci się wydawało.


To mocna lektura, mocny debiut. Polecam!


 Klaudia Pankowska, porozmawiajmy-o-ksiazkach.blogspot.com


Tak wciągającego psychothrillera dawno nie czytałam. Polecam  wszystkim wielbicielom prozy o seryjnych zabójcach. Ta książka zabierze  was w mroczną podróż po zakamarkach okrutnej psychiki prawdziwego  zwyrodnialca, do którego być może zapałacie nieoczekiwanymi uczuciami.


 Anna Plich, BUFFY1977


Ta książka pokrzyżowała mi wiele planów. Obowiązki zawodowe nagle  stały się prawdziwym utrapieniem. Noce też nie były moje! Przepadło mi  wiele godzin snu...

 „Pamiętnik diabła” był ważniejszy. Zdecydowanie jeden z najlepszych debiutów, jakie czytałam!


 Renata Zub, czytam-bo-lubie-ksiazki.blogspot.com


Bednarek nie oferuje łatwych rozwiązań. Nie stworzył postaci  mordercy-potwora, którego jedynym celem jest wzbudzanie przerażenia.  Sobański ma nie tylko gwarantować brutalną, nieco wstydliwą rozrywkę,  ale i zmuszać do refleksji.


 Marta Płaza, facebook.com/Horrory


 Adrian Bednarek ur. w 1984 r. w Częstochowie – absolwent Akademii Ekonomicznej

 w Katowicach. Od lat zafascynowany tematyką kryminalną, w szczególności  postaciami seryjnych morderców. Wielki fan sportu żużlowego, nałogowy  biegacz. Pisanie uważa za swoją największą pasję. Uwielbia tworzyć  historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane, czarne  charaktery. Sympatię czytelników zyskał dzięki powieściom „Pamiętnik  Diabła” (2014) i „Proces Diabła” (2015),

 opisującym losy Kuby Sobańskiego, seryjnego mordercy z Krakowa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Adrian Bednarek "Pamiętnik diabła" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę