Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych
Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych
E-book
111 
Szczegóły
Opis książki

Publikacja w sposób przystępny i kompleksowy przedstawia spektrum zagadnień dotyczących obowiązków i czynności finansowo-księgowych w jednostce sektora finansów publicznych w roku budżetowym oraz zasad odpowiedzialności za ich wykonanie. Ponadto zawiera gotowe rozwiązania problemów, które faktycznie wystąpiły w bieżącej działalności jednostek sektora finansów publicznych.


 Opracowanie łączy wszystkie elementy składające się na zagadnienia charakteru i zakresu odpowiedzialności osób zajmujących się finansami w sektorze publicznym oraz osób za nie odpowiedzialnych. Dodatkowym atutem książki są przykłady nieprawidłowości w działalności podmiotów sektora finansów publicznych będących często przedmiotem postępowania kontrolnego i nadzorczego właściwych organów.


 Adresaci:

 Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla osób kierujących jednostkami sektora finansów publicznych (wójtów, burmistrzów, prezydentów miast), a także dla skarbników, głównych księgowych i księgowych sektora finansów publicznych oraz pracowników komórek finansowych. Będzie również pomocna dla wszystkich osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu prezentowanej tematyki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 978-83-8107-158-1
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
  • Spis treści
Adam Błaszko "Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Prawo w praktyce»
Podatki i opłaty lokalne. Teoria i praktyka
Klauzula generalna unikania opodatkowania. Komentarz do zmian w ordynacji podatkowej
Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę