Do przerwy 0:1

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cóż może być wspanialszego dla chłopaka od gry w piłkę na własnym boisku? Absolutnie nic! No może tylko prawdziwy turniej „dzikich drużyn”, w którym zagrają zespoły z całej Warszawy! Zawodnicy Syrenki wreszcie pokażą swojemu głównemu przeciwnikowi – Huraganowi, kto tu rządzi.

Pełna humoru powieść o przygodach wychowanych przez ulicę chłopców z warszawskiej Woli. Przyjaciele, mimo szczęścia do wpadania w tarapaty i licznych przeszkód, z zapałem realizują swoje marzenia, nie podają się, walczą o sportowe laury.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 29 stycznia 2021
  • Rozmiar: 230 str. 4 ilustracje
Adam Bahdaj "Do przerwy 0:1" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Klub łowców przygód»
Do przerwy 0:1
Kapelusz za sto tysięcy
Ostatnia sztuczka
-5%
Sławomir Abgarowicz
24 marca 2021

Adam Bahdaj stworzył niezwykłe postacie i fabułę, osadzoną w zwykłej, smutnej i niebezpiecznej rzeczywistości powojennej Polski. Najważniejsza książka mojego dzieciństwa i jedna z najważniejszych w życiu. Przeczytałem trylion razy, za każdym przeżywając historie Paragona i reszty chłopaków z wzruszeniem i entuzjazmem małego chłopaka, zafascynowanego piłką nożną. Bardzo tę pozycję każdemu polecam!

Metody Maj
17 lutego 2021

Z pewnością jest to najważniejsza książka mojego dzieciństwa i jedna z najważniejszych w życiu. Przeczytałem ją już milion razy, za każdym przeżywając historie Paragona i reszty chłopaków z wzruszeniem i entuzjazmem małego chłopaka, zafascynowanego piłką nożną. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego chłopaka, który interesuje się tym sportem. Dodam też, że nada się do wprowadzania dziecka w fantastyczny świat książek. Oby tylko dzieciaki przeczytały tę książkę zanim zniechęcą się beznadziejnymi, obowiązkowymi lekturami szkolnymi, które na długi czas pozbawią jakichkolwiek chęci do czytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę