Zmierzch

Tekst
Z serii: Saga Zmierzch #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zmierzch
Zmierzch
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 58,82  47,06 
Audio
Zmierzch
Audiobook
34,90  25,83 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy tom megabestsellerowej sagi ZMIERZCH

Siedemnastoletnia Isabella Swan przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington i poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności – nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, bowiem, że zakochała się w wampirze…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 13 października 2019
  • ISBN: 9788324593910
  • Tłumacz: Joanna Urban
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Stephenie Meyer "Zmierzch" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zmierzch
Audiobook
34,90  25,83 
Książka należy do serii
«Saga Zmierzch»
Zmierzch
Życie i śmierć
Słońce w mroku
-5%
Paula Szymczak
28 września 2020

Nie ukrywam, że po wampirzą sagę Stephanie Meyer sięgnęłam po obejrzeniu filmu «Zmierzch». Sama nie zdawałam sobie sprawy wcześniej, że tego typu klimaty mogą mi się spodobać, a tu proszę! Zabójczo przystojny Edward Cullen i szara myszka, która dopiero co przeprowadziła się do miasta. Połączy ich tajemnica i wielkie uczucie, którego żadne z nich się nie spodziewało. Dla mnie była to niezwykła przygoda, która wciągnęła mnie bez reszty i nie dawała się oderwać od czytania. A pochłonęłam te książkę w kilka wieczorów dosłownie. Wszystkim fanom nietypowych romansów i fantastycznych historii rodem z baśni polecam «Zmierzch»!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę