Sekretny Pamiętnik Klasy 4b

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Sekretny Pamiętnik Klasy 4b
Czcionka:Mniejsze АаWiększe Aa

O autorce


Już w wieku 5 lat na własną prośbę uczęszczałam do szkoły muzycznej. Bardzo wcześnie odkryłam w sobie pasję do mówionego i śpiewanego słowa. Po 11 latach nauki śpiewu klasycznego oraz gry na różnych instrumentach, w ówczesnym NRD odmówiono mi dalszego spełniania muzycznych marzeń. Zdecydowałam się więc poświęcić karierze zawodowej w banku. Jednak po 32 latach pracy pełnej sukcesów odwróciłam się do tego świata plecami, porzucając wysokie stanowisko i podążając za głosem serca.

Po napisaniu ballady w stylu pop pt. „Wasze dzieci” w 2017 roku stwierdziłam, że moje teksty i kompozycje muzyczne muszą ujrzeć światło dzienne, aby uszczęśliwić tych, którzy odnajdą się w kolejnych balladach mojego autorstwa.

Najpierw myślałam o napisaniu nowych, pomysłowych i edukacyjnych piosenek tylko dla mojego syna, jednak dzięki zachętom innych matek szybko wyrósł z tego duży projekt: Stworzyłam swego rodzaju rodzinne show pt. „Moje gwiaździste światło”, podczas którego bezpłatnie uczyłam dzieci skomponowanych przez siebie piosenek. Do każdej kompozycji napisałam opowiadanie, które czytałam dzieciom przed zajęciami, aby pomóc im w zrozumieniu znaczenia każdej piosenki. Następnie dzieci uczestniczyły w nagraniach nauczonych piosenek, a efektem końcowym projektu było wydanie płyty CD o tej samej nazwie „Moje gwiaździste światło”.

Pozostałam wierna mojemu marzeniu i powołaniu, bez względu na to, ile ostrych kamieni postawiono mi na drodze. Dziś swoją pasją dzielę się z każdym, kto chętnie czyta moje teksty i kto chętnie słucha tworzonych przeze mnie dźwięków. Dziękuję za to.

Słoneczne pozdrowienia, Twoja Bianca

O książce

Sekretny pamiętnik opowiada powierzone mu przed laty klasowe historie. Dzieci od dawna są dorosłe, a o magicznej księdze nikt dziś już nie pamięta.

Pamiętnik zawiera uczniowskie przygody, przeżycia, wycieczki klasowe, podróże w świat fantazji, a także powierzone mu najskrytsze marzenia oraz troski i obawy.

Dowiedzcie się, co przeżyła klasa czwarta "b".


Bianca Balzer

Sekretny pamiętnik klasy 4b
Część pierwsza

Powieść

Metryka książki

Tytuł oryginału: Das geheime Tagebuch der Klasse 4b


Przekład: Lucyna Wojtyna-Pietrzak


© / Prawa autorskie: 2021 Bianca Balzer

Pierwsza edycja 2022

Projekt okładki, ilustracja: germancreative we współpracy z Biancą Balzer

Zdjęcie na okładce: germancreative na Fiverr.com

Redakcja i korekta: Doris Kainz

Wydawca: Bianca Balzer, Werder Havel


Publikacja wraz z jej częściami jest chroniona prawami autorskimi. Jakiekolwiek użycie bez zgody wydawcy i autora jest niedozwolone. Dotyczy to w szczególności powielania elektronicznego i innych rodzajów powielania, tłumaczenia, dystrybucji i publicznego rozpowszechniania.


Odwiedź mnie na:

https://bianca-balzer.de

https://www.instagram.com/balzerbianca

https://www.facebook.com/biancabalzer

https://www.tiktok.com/@biancabalzercomposer

https://www.youtube.com/channel/UCeNEFGBSMElXm7rnFl0i-xw?spfreload=10


To koniec darmowego fragmentu. Czy chcesz czytać dalej?