Porwana

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Porwana
E-book
13,13 
Szczegóły
Opis książki

“Napisany po mistrzowsku thriller! Autor doskonale zbudował postacie i tak dobrze przedstawił ich psychologiczną stronę, że czujemy jakbyśmy byli w ich głowach, czuli ich strach i cieszyli się ich sukcesami. Fabuła jest niezwykle inteligentnie zbudowana i utrzymuje w napięciu do samego końca. Liczne zwroty akcji sprawią, że nie zaśniesz, dopóki nie przeczytasz tej książki aż do ostatniej strony.”

–Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o książce Porwana)


Na północy stanu Nowy Jork ktoś morduje kobiety i wiesza ich ciała owinięte łańcuchami. Ze względu na nietypowy charakter morderstw oraz całkowity brak śladów, wezwane do zdarzenia FBI zleca sprawę jedynej osobie, na którą mogą liczyć w tym przypadku: Riley Page.


Riley, próbująca się otrząsnąć po ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje się kolejnego zadania, nadal przekonana, że dawny seryjny morderca nadal żyje i ją prześladuje. Wie jednak, że jej umiejętność wejścia w umysł zabójcy oraz jej obsesyjna natura są niezbędne do rozwikłania tej zagadki i nie jest w stanie odmówić – nawet jeśli oznacza to dla niej przekroczenie własnych granic.


W czasie poszukiwań Riley wnika mocno w umysł mordercy, odwiedza sierocińce, szpitale psychiatryczne i więzienia, próbując zrozumieć głębię jego psychozy. Kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z prawdziwym psychopatą, wie, że nie minie dużo czasu zanim ten znowu uderzy. Jednak kiedy jej praca wisi na włosku, jej własna rodzina staje się celem, a jej krucha psychika zaczyna się łamać, może ją to wszystko przerosnąć – i być za późno na działanie.


PORWANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Jest to druga książka z nowej, porywającej serii – z ulubioną bohaterką – która nie pozwoli ci przerwać lektury do późnych godzin nocnych.


Książka nr 3 z serii o Riley Paige już jest dostępna!

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
31 stycznia 2020
Czas trwania:
8 godz. 05 min 11 sek.
ISBN:
9781094301570
Lektor:
Magdalena Materek
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Blake Pierce "Porwana" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Porwana
E-book
13,13 

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв

Cytaty 1

Dziękuję za uszanowanie ciężkiej pracy tego autora. Ten utwór jest fikcją literacką. Imiona, postacie, firmy, organizacje, miejsca i wydarzenia są wytworem wyobraźni autora lub są używane w fikcyjnej formie. Wszelkie podobieństwo do rzeczywistych osób, żywych lub martwych, jest całkowicie przypadkowe. Prawa autorskie do zdjęcia na okładce należą do GongTo. Zdjęcie zostało użyte na licencji Shutterstock.com. KSIĄŻKI AUTORSTWA BLAKE PIERCE SERIA KRYMINAŁÓW O RILEY PAGE ZAGINIONA

+5jbadocha

Inne książki tego autora