Zakup w aplikacji “Czytaj!”

Aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie zapoznaj się z artykułami rozdziału informacyjnego poniżej albo prosimy o kontakt mailowy z Działem Obsługi Klienta: support@litres.pl

Wsparcie
Wsparcie > Problem przy zakupie w aplikacji “Czytaj!”

Problem przy zakupie w aplikacji “Czytaj!”

Wiemy, że niektórzy użytkownicy zetknęli się z problemem, polegającym na tym, że po potwierdzeniu zakupu książki nie jest dodawana ona do rozdziału “Moje książki” aplikacji. Problem ma charakter techniczny i robimy wszystko by go rozwiązać, ale zasadnicza część zakupu zachodzi na stronie App Store i nie mamy, niestety, pełnej kontroli nad tym procesem. Z naszej strony staramy się zrobić, co tylko jest możliwe, aby ci, którzy zetknęli się z problemem, mogli natychmiastowo otrzymać skuteczne wsparcie i rekompensatę za nieotrzymane książki.

Jeśli właśnie Ty masz taki problem:
  1. Wyszukaj w mailu (który jest Twoim Apple ID) potwierdzenie o skutecznym przelewie środków za zakup, którego nie otrzymałeś. Również informację o zakupie można znaleźć w iTunes
  2. Przyślij potwierdzenie wpłaty na adres serwisu support@litres.pl i nie zapomnij podać swój login w aplikacji (login jest dostępny w rozdziale „Ustawienia”-> "Konto")
  3. Podaj tytuł i autora książki, której nie udało Ci się otrzymać
  4. Dodamy Ci książkę i będziesz mógł zacząć czytać ją w ciągu godziny po apeli

Mamy nadzieję, że te działania pozwolą Ci uwierzyć, że cenimy naszych użytkowników i zawsze jesteśmy gotowi im pomóc!

Jest nam bardzo przykro, że właśnie Ciebie dotknął ten problem. Napisz nam w razie pojawienia się dodatkowych pytań i na pewno Ci pomożemy!


ЛитРес