Rejestracja i automatyczna rejestracja

Aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie zapoznaj się z artykułami rozdziału informacyjnego poniżej albo prosimy o kontakt mailowy z Działem Obsługi Klienta: support@litres.pl

Wsparcie
Wsparcie > Rejestracja i automatyczna rejestracja

Rejestracja i automatyczna rejestracja

Aby zarejestrować się na naszej stronie internetowej:

  1. Kliknij “Zaloguj się” w prawym górnym rogu witryny.
  2. W otworzonym oknie kliknij “ZAREJESTRUJ SIĘ”.
  3. Następnie wpisz w polu «E-mail» swój aktualny adres e-mail.
  4. Wybierz jeden ze sposobów ustalenia hasła – samodzielnie (w tym celu należy kliknąć “Utworzę hasło samodzielnie” i wprowadź hasło) lub automatycznie (hasło zostanie wygenerowane automatycznie i będzie odesłane na wskazany adres e-mail).
  5. Naciśnij przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ”.
  6. Zostaniesz przekierowany do rozdziału “Ustawienia” konta, gdzie możesz, jeśli zechcesz, wpisać dodatkowe informacje o sobie.
  7. Pod wskazany adres e-mail zostanie przesłany komunikat z Twoimi danymi rejestracyjnymi. Zapisz je.

Rejestracja automatyczna..

Robiąc zakupy na miejscu, bez konieczności logowania się w systemie, dla czytelnika tworzy się rejestracja automatyczna; aby uniknąć tego problemu w przyszłości, przed płatnością za książki lub doładowaniem konta sprawdź zawczasu, czy wszedłeś na stronę internetową (w prawym górnym rogu powinien pojawić się Twój login zamiast słów “Zaloguj się”).
  • Login w postaci iph********** jest tworzony automatycznie w aplikacjach na gadżetach z ОС iOS, podczas dokonywania zakupów bez autoryzacji.
  • Login w postaci autoreg******* jest tworzony automatyczni, przy dokonywaniu zakupów bez autoryzacji na stronie internetowej.
  • Login w postaci andy********** jest tworzony automatycznie w aplikacjach na gadżetach z SO Android, podczas dokonywania zakupów bez autoryzacji.


ЛитРес