Po co potrzebne jest konto Adobe ID?

Aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie zapoznaj się z artykułami rozdziału informacyjnego poniżej albo prosimy o kontakt mailowy z Działem Obsługi Klienta: support@litres.pl

Wsparcie
Wsparcie > Po co potrzebne jest konto Adobe ID?

Po co potrzebne jest konto Adobe ID?

Wszystkie książki z zabezpieczeniem DRM są powiązane albo z komputerem, na który zostały pierwotnie ściągnięte, albo z kontem Adobe.
Jeśli podczas instalowania ADE nie zostanie wprowadzony Adobe ID, wszystkie zakupione książki można będzie czytać tylko na tym komputerze (na którym jest zainstalowany ADE). Nie będziesz mógł przenieść je do innego komputera czy też do innego gadżetu do czytania, ani nie będziesz mógł przywrócić je z kopii zapasowej w przypadku ponownej instalacji systemu operacyjnego. Ponadto każdy błąd w danych może doprowadzić do konieczności ponownego zakupu książki. Posiadanie przez Ciebie Adobe ID umożliwia skopiowanie książki do 6 komputerów i/lub gadżetów mobilnych, a także umożliwia przywrócenie zakupionych wcześniej książek z kopii zapasowej.

Zwróć uwagę na to, że: jeśli wcześniej kupowałeś książki z komputera z zainstalowanym ADE, lecz nie autoryzowanym za pomocą Adobe ID, to po wprowadzeniu Adobe ID zakupione wcześniej książki wszystko jedno nie mogą zostać przeniesione na inny komputer czy gadżet do czytania. Login (Adobe ID) i hasło, wprowadzone podczas rejestracji, będziesz musiał wprowadzić podczas instalacji lub uruchomienia (jeśli program już został zainstalowany wcześniej) programu Adobe Digital Editions.


ЛитРес