Tylko dla ciebie

Tekst
Z serii: Cole
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Drugi tom seksownej historii, która miała swój początek w raju

Jack i Sydney spędzili tydzień w raju. To miała być tylko wakacyjna przygoda, ale szybko się okazało, że dla obojga wspólny czas znaczy coś więcej.

Teraz próbują zbudować prawdziwy związek i wszystko wskazuje na to, że mają szansę na szczęśliwe zakończenie. Jednak Sydney otrzymuje propozycję zawodową, o jakiej zawsze marzyła i postanawia, że nie zmarnuje takiej szansy.

Podążając za marzeniami, Sydney wyrusza w tournee. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?


Vi Keeland – bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów „New York Timesa”. Powieści Keeland sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i trafiły na ponad 50 list bestsellerów. Zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Autorka mieszka w Nowym Jorku z mężem i dziećmi, gdzie przeżywa swoje „i żyli długo i szczęśliwie” z mężczyzną, którego poznała, gdy miała 6 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66134-75-1
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Tylko dla ciebie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Fabiola Jagielska.
12 maja 2020

Zawsze chętnie wracam do twórczości Vi Keeland, autorka pięknie pisze o uczuciach i zawiłości kontaktów międzyludzkich, bardzo trafia też do mnie jej styl. Druga część serii to w dalszym ciągu historia romansu wakacyjnego, który okazał się czymś więcej niż tylko przelotną znajomością, ale nie tylko. «Tylko dla ciebie» opowiada też o drodze do poszukiwania swojego miejsca na świecie, o samotności, zazdrości i spełnianiu swoich marzeń, gdy pod uwagę trzeba brać wiele okoliczności. Świetne kreacje bohaterów, bardzo zabawne dialogi. Jack i Sydney napotkają na swojej drodze do szczęścia wiele trudności. Pierwsza część była świetna, a kontynuacja jeszcze lepsza:) Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę