Trawers

Tekst
Z serii: Komisarz Forst #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału

Wszystkie pożary zgasły. Zostały tylko zgliszcza.

Grupa uchodźców miała zostać w Kościelisku tylko przez trzy dni. Wójt zakwaterował ich w sali gimnastycznej, czekając, aż rząd znajdzie dla nich stałe miejsce pobytu.

Wszystko zmieniło się, gdy przypadkowy turysta został odnaleziony martwy na szlaku prowadzącym na Czerwone Wierchy.

Odcięto mu opuszki palców, wybito wszystkie zęby, a w ustach umieszczono syryjską monetę. Czy Bestia z Giewontu powróciła? A może to któryś z uchodźców jest winny? Rozpoczyna się nagonka medialna, a wraz z nią śledztwo prowadzone przez Dominikę Wadryś-Hansen.

Tymczasem Wiktor Forst wsiąka coraz bardziej w więzienny świat, zupełnie nieświadomy tego, że na wolności jest ktoś, kto liczy na jego ratunek…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 490 str. 4 ilustracje
Remigiusz Mróz "Trawers" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komisarz Forst»
Trawers
Deniwelacja
Zerwa
-5%
Jadwiga Blechacz
17 czerwca 2020

Rewelacyjna trylogia i świetne zakończenie! Sam byłem w szoku, że moje przypuszczenia odnośnie zdemaskowania Bestii z Giewontu okazały się prawdziwe! Widocznie wieloletnie czytanie kryminałów zaczyna przynosić efekty:) Remigiusz Mróz po raz kolejny powalił mnie fantastyczną powieścią. Rewelacyjnie poprowadzona, dynamiczna akcja i świetna sylwetka głównego bohatera. Osobiście uważam, że jest najlepszą z całej serii, trzyma w wielkim napięciu do samego końca. Dodatkowo poruszony jest istotny, aktualny problem społeczny, który warto podnosić. Wielka szkoda, że to już koniec serii z Wiktorem Forstem. Będę pewnie żyła w nadziei, że Mróz mimo to jednak wyda niezapowiedzianą część czwartą i pozwoli mi na przeżycie kolejnej dawki emocji z komisarzem Frostem. To co wiem na pewno to to, że jeszcze wrócę do tej serii. Polecam bardzo!

Sebastian Kara
27 listopada 2019

W poprzednim tomie o komisarzu Mróz pozostawił ostatnią otwartą, mówią, że dowiesz się, jak to się zakończyło w następnej części. I dowiedzieliśmy się. I chcieli więcej. Nie pisarz, ale prawdziwy narkotyk! A im dalej, tym ciekawiej!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę