3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Nieodgadniona

Tekst
Z serii: Damian Werner #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

THRILLER PSYCHOLOGICZNY NA MIARĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH BESTSELLERÓW!

Straciłem w życiu tak naprawę jedną bliską osobę, ale to w zupełności wystarczyło, bym zrozumiał, że prędzej czy później stracę wszystko

Rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola.

Zrozpaczona matka zrobi wszystko, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła.

Damian Werner tymczasem wprowadza się do nowego mieszkania, wciąż starając się zapomnieć o wszystkim, co spotkało go rok temu. Przeglądając jednak rzeczy zostawione przez poprzedniego właściciela, trafia na starą kasetę VHS, która rzuca nowe światło na jego przeszłość…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • Rozmiar: 330 str. 2 ilustracje
Remigiusz Mróz "Nieodgadniona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Celestyn Sisak
27 listopada 2019

W serii Damiana autor po prostu przekroczył siebie! Pod względem fantazji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Myślisz: tak to jest, teraz wszystko rozumiem. A po kilku stronach: znowu nie to! Nie mogłem sobie wyobrazić! Finał jest jednak trochę niespójny z ogólnym napiętym stylem książki, ale takie jest moje osobiste zdanie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę