Oko PustyniTekst

Tajemnica Askiru – tom 3
Z serii: Tajemnica Askiru #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W poszukiwaniu sojuszników w walce z niszczycielskim Thalakiem wojownik Havald, pół-elfka Leandra, mroczna elfka Zokora i pozostali członkowie drużyny trafiają do pustynnego Besarajnu. Są zmuszeni zostać tu dłużej, by uwolnić Leandrę z rąk handlarzy niewolników. Wpadają przy tym w wir walki o tron, która wstrząsa Gasalabadem, stolicą monarchii. Niebagatelną rolę odegra w niej magiczny artefakt - Oko Gasalabadu, a Havaldowi i jego towarzyszom przyjdzie się zmierzyć z politycznymi intrygami, knowaniami zamachowców, mroczną magią nekromantów i… ze sługą Arminem, któremu nie zamykają się usta.


Trzeci tom rewelacyjnej serii fantasy Tajemnica Askiru to skwar i egzotyka obcego emiratu, magia, przygoda i niezapomniani, wyraziści bohaterowie w najlepszym wydaniu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-62577-95-8
  • Redaktor: Anna Płaskoń-Sokołowska
  • Wydawca: Initium
  • Spis treści
Richard Schwartz "Oko Pustyni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Tajemnica Askiru»
Drugi Legion
Oko Pustyni
Wyspy Ogniste
-5%
Urszula Babin
03 lutego 2020

"Oko pustyni" Richarda Schwartza, czyli trzeci tom cyklu high fantasy «Tajemnica Askiru», kolejny raz dostarcza nam masę czytelniczych emocji i magicznych przygód drużyny, która udała się z misją zdobycia potężnych sojuszników do walki z zagrażającym, nie tylko ich królestwom, imperium Thalak. Książka zaczyna się od krótkiego podsumowania dwóch poprzednich części, więc jeśli ktoś nie czytał czy też czytał dawno i nie pamięta, nie musi się martwić, że nie ogarnie :)

Cała seria to fantastyka w najlepszym wydaniu, pełna magii, osobliwych wierzeń oraz wyjątkowych artefaktów. Trzecia część absolutnie nie odstaje od wcześniejszych. Nie zastanawiajcie się więc, tylko kupujcie i czytajcie, bo jest to historia, której warto poświęcić każdą wolną minutę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę