Podbój

Tekst
Z serii: Off-Campus #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

 On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,….

Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi, przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz, bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie, to jasne jak słońce, że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.

Lans i pewność siebie nie wystarczy, by ją do siebie przekonać…

Dean zawsze dostaje to, czego chce. Dziewczyny, oceny, dziewczyny, uznanie, dziewczyny… To kobieciarz, zgadza się, i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie... Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc – i teraz chce, żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi, kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem, ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, zaczyna się zastanawiać, czy nie nadszedł czas, by przestać zaliczać… a oddać strzał prosto w serce.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788381160223
  • Tłumacz: Anna Mackiewicz
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Elle Kennedy "Podbój" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Off-Campus»
Błąd
Podbój
Cel
-5%
Urszula Strama
30 maja 2020

"Każda kolejna część tej serii jest moim skromnym zdaniem coraz lepsza! Nieźle się uśmiałam czytając :-) Zakończenie historii sprawiło, że z niecierpliwością sięgam po na następną część. Członkowie drużyny hokejowej dalej się rozwijają. Tak jak w prawdziwym życiu kończą studia, dorastają… Deanowi koniecznie to drugie było potrzebne. Nie spodziewałam się jaką przyszłość wybierze Dean, ale dobrze wybrał.

Poza tym mamy Allie, niekiedy miałam wrażenie,że jest zbyt dobra. Jest kochaną córką i świetnie radzi sobie z problemami i obowiązkami. Zachęcam, żebyście przeczytali sami jak silna się okazała."

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę