Wieloagentowe systemy decyzyjne

PDF
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niniejsze opracowanie powstało z myślą o odbiorcy zainteresowanym pogłębieniem wiedzy dotyczącej problematyki, projektowania i implementacji

systemów podejmowania decyzji, realizowanych jako systemy wieloagentowe.

Podręcznik jest skierowany do szeroko rozumianego odbiorcy akademickiego, w szczególności do studentów i doktorantów kierunku informatyka, ale także do naukowców zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy. Zakładam, że czytelnikiem tego podręcznika będą przede wszystkim informatycy, ale jego treść może zainteresować także matematyków czy ekonomistów oraz osoby zainteresowane rozwiązywaniem problemów za pomocą narzędzi informatycznych.

Opisywane w podręczniku przykłady dotyczą praktycznych zastosowań wieloagentowych systemów decyzyjnych w energetyce, geodezji, polityce czy zarządzaniu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 grudnia 2019
  • ISBN: 978-83-8156-006-1
  • Całkowity rozmiar: 10 MB
  • Całkowity liczba stron: 265
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej
Piotr Pałka "Wieloagentowe systemy decyzyjne" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kazimierz Grabowski
05 maja 2020

Podręcznik Pana Pałki to pozycja obowiązkowa studentów informatyki i wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwiązywaniem problemów za pomocą narzędzi informatycznych. Pozycja zawiera 10 obszernych rozdziałów, w tym czytelne tabele i wykresy, oraz praktyczne ćwiczenia i podsumowania po każdym dziale. Aktualna wiedza w przystępnym formacie, uporządkowana i rzetelna. Uważam, że dla specjalistów w tej dziedzinie ta pozycja będzie przydatna nie tylko aby przeczytać ją od deski do deski, ale nawet bardziej aby odnosić się do niej w momentach zawahań, warto mieć taki zbiór wiedzy na półce pod ręką. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę