Save you

Tekst
Z serii: Maxton Hall #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy Ruby widzi Jamesa pijanego, zaćpanego i na dodatek w objęciach Elaine, jej świat wali się w gruzy. Nie wie, że James usiłuje uporać się z gigantyczną tragedią – jego matka nagle zmarła, a ojciec zabronił mu mówić o tym komukolwiek, póki nie ukaże się oficjalna informacja.

Ruby jest w rozsypce, James ucieka od rzeczywistości, podczas gdy jego siostra usiłuje się w tym wszystkim jakoś odnaleźć, by ratować brata i nową przyjaciółkę.

James uparcie stara się odzyskać Ruby. Oboje zdają sobie sprawę, że to, co się między nimi wydarzyło, było za szybko, za mocno, za nagle – i teraz, powoli, poznają się od nowa. I kiedy wydaje się już, że wszystko jest na najlepszej drodze, że happy end dla tej pary jest tuż-tuż… ojciec Jamesa, chcąc raz na zawsze pozbyć się Ruby, przesyła dyrektorowi Maxton Hall podrasowane zdjęcia Ruby i Grahama, nauczyciela, z którym ich przyjaciółka Lydia jest w ciąży. Ojciec Jamesa chce skompromitować dziewczynę, wykreślić ją z życia syna, nie zdając sobie sprawy, jak poważne konsekwencje jego czyn będzie miał dla całej rodziny…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
  • ISBN: 978-83-7686-803-5
  • Tłumacz: Ewa Spirydowicz
  • Wydawca: Jaguar
  • Spis treści
Mona Kasten "Save you" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Maxton Hall»
Save me
Save you
Save us
-5%
Marianna Zych
31 marca 2020

W kolejnej części cyklu «Maxton Hall» po raz kolejny mamy okazję przyjrzeć się bliżej życiu nastolatków, którym ktoś zaplanował całe życie. Maxton Hall to elitarna szkoła, w której liczą się tylko pieniądze i władza, a samym bohaterom książki ciężko jest zachować pozory jakiejkolwiek normalności. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają i bohaterowie tej powieści są potwierdzeniem tej tezy, ponieważ Mona Kasten pokazuje czytelnikom jaką krzywdę bogaci rodzice potrafią wyrządzić własnym dzieciom.

"Save you" to historia o budowaniu zaufania, radzeniu sobie z żałobą i sile przyjaźni. Oczywiście autorka nie oszczędziła naszych serc i jak zwykle zaserwowała nam kilka niespodziewanych zwrotów akcji. Zakończenie zdecydowanie zachęca do sięgnięcia po kolejny tom. Polecam tę powieść każdemu, z czystym sercem!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę