Save usTekst

Z serii: Maxton Hall #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy mogą ocalić siebie? A może zniszczą się nawzajem?Ruby jest w szoku: została zawieszona przez Maxton Hall College. A co  najgorsze, wszystko wskazuje na to, że odpowiedzialny za to jest nikt  inny, tylko James. Ruby nie może w to uwierzyć - nie po tym, przez co  przeszli razem.Oboje muszą się zastanowić, czy światy, w których żyją, nie są dla siebie zbyt odległe...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 sierpnia 2019
  • ISBN: 978-83-7686-833-2
  • Tłumacz: Ewa Spirydowicz
  • Wydawca: Jaguar
  • Spis treści
Mona Kasten "Save us" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Maxton Hall»
Save me
Save you
Save us
-5%
Szarlota Dolecka
23 grudnia 2019

No to mamy nareszcie długo wyczekiwany finał fantastycznej serii autorstwa Kasten. Po przeczytaniu całej jedno wiem na pewno: wszystkie książki tej pani polecam całym sercem każdemu! Prosty i lekki styl pisania, dobrze zaplanowana i stopniowo rozwijająca się fabuła to jest coś, co lubię, a Mona Kasten to wszystko nam czytelnikom daje.


Autorka w ostatniej części trylogii skupią się na dostarczeniu nam wszystkich odpowiedzi. Dla osób które na to czekają – wszystko to co w poprzednich częściach szokowało i zachęcało do dalszego czytania w tej książce zostanie wyjaśnione. "Save Us” jest po prostu klamrą, która w fantastyczny sposób wiąże wszystkie wątki i je kończy. Zapewne znajdą się osoby, które powiedzą, że zakończenie było do przewidzenia i cała ta historia do tego dążyła. Tak, ale czy nie tego właśnie oczekujemy po tego typu książkach? Nuty przewidywalności i emocji, które ta seria niewątpliwie wzbudza. Według mnie zakończenie całej historii jest idealne. Nic dodać, nic ująć :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę