3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Womanizer

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

OSTATNI TOM BESTSELLEROWEJ SERII MANWHORE!

Młoda i ambitna Olivia Roth jest absolwentką prestiżowej uczelni i marzy o wielkiej karierze.  Kiedy brat załatwia jej staż w firmie swojego najlepszego przyjaciela, dziewczyna jest zachwycona. Jednak gdy poznaje swojego nowego szefa, wszystko zaczyna się komplikować.

Callan Carmichael jest zabójczo przystojnym mężczyzną, który nie ma czasu na związki. Dla niego liczą się tylko firma i przygody na jedną noc. Śliczna stażystka od razu wpada mu w oko. Wie, że Olivia jest siostrą jego najlepszego kumpla, ale nie może się powstrzymać, aby jej nie poderwać.

Choć wiedzą, że powinni zachować dystans, dzikie instynkty wygrywają i zawierają układ, o którym nikt nie może się dowiedzieć. Gdy zaczyna im bardziej na sobie zależeć, brudny sekret okazuje się być coraz trudniejszy do utrzymania w tajemnicy przed pozostałymi pracownikami firmy, a w szczególności bratem Olivii.


Katy Evans znowu przeszła samą siebie. Ta niedająca się odłożyć książka jest nieskrępowaną przyjemnością. To wyraz czystej perfekcji! - Karen McVino z literackiego bloga Bookalicious Babes Blog

Ta książka jest gorrrrąca. Tak super-hot-gorąca! Najgorętsza, jaką do tej pory Katy napisała. Sceny, od których kartki aż iskrzą, zdają się nie mieć końca. To tak rozogniona powieść, że musiałam się wachlować podczas czytania. – Angie’s Dreamy Reads, blog literacki

____

Katy Evans mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci oraz trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast, a także spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi. To bestsellerowa autorka serii REAL. Więcej informacji o Katy Evans można odnaleźć na jej stronie internetowej: KatyEvans.net.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65740-52-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Katy Evans "Womanizer" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Roksana Bobek
30 lipca 2020

"Fani tego gatunku będą zachwyceni, miłośnicy poważnej literatury niekoniecznie :) Historia prosta i przewidywalna, ale ma coś w sobie. Pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i poznać historie, które tak na prawdę mogą się przydarzyć każdemu. Po książki Katy Evans sięgam w ciemno, bo wiem, że się nie zawiodę. Tak było również tym razem.

Fajny facet i fajna dziewczyna, oboje wiedzą czego chcą i mają plan na życie, ale jak to z planami bywa, zawsze coś może pójść nie po naszej myśli. Co wtedy? Olivia właśnie ukończyła studia na prestiżowej uczelni i zaczyna staż w firmie najlepszego przyjaciela jej brata. Dziewczyna postanawia całkowicie oddać się pracy, żeby zdobyć jak największe doświadczenie. Callan to nieziemsko przystojny i bogaty dyrektor generalny jednej z najlepiej prosperujących firm w Chicago. Uwielbia kobiety i nie planuje wiązać się na stałe. Stały związek to nie jego bajka. Wszystko jednak się zmienia gdy poznaje Olivię… Sprawdźcie sami jak zakończy się ich historia. Warto :)"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę