Ten obcyTekst

Z serii: Ten obcy #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ten obcy
Ten obcy
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 34,80  27,84 
Ten obcy
Ten obcy
Audiobook
Czyta Wojciech Chorąży
19,90 
Szczegóły
Opis książki

Od pierwszej strony tej znakomitej powieści czytelnik jest zaangażowany w sprawy, którymi żyją bohaterowie. Ulka, Pestka, Marian i Julek są zaskoczeni pojawieniem się na "ich" wyspie obcego chłopaka, potrzebującego pomocy. Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że Zenek ma za sobą bolesne przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje. Wkrótce sytuacja tak bardzo się skomplikuje, że trzeba będzie ujawnić prawdę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Irena Jurgielewiczowa "Ten obcy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ten obcy
Audiobook
Czyta Wojciech Chorąży
19,90 
Książka należy do serii
«Lektury i edukacja»
Oto jest Kasia
Kamienie na szaniec
Czarna owieczka
-5%
Zofia Anczok
01 kwietnia 2020

Książka uczy, ze ludzie mogą się od siebie różnić ale tak na prawdę nikt z nas nie jest sobie «obcy». Każdy skrywa pewne tajemnice, sekrety, każdy przeżył coś trudnego. Może się wydawać inny, zamknięty, wyobcowany, jednak zawsze jest ku temu jakiś powód. Drugi plus jest taki, że autorka podkreśla rolę przyjaźni, rodziny i miłości – pisze o tym jak ważne są one w życiu każdego człowieka. Była to moja lektura szkolna, ale do czasu do czasu do niej wracam. Mało powstaje dzisiaj książek o tak wyraźnie przekazanych wartościach. Ta powieść jest zdecydowanie ponadczasowa, powinien ją przeczytać każdy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę