Zatrzymać czas

Tekst
Z serii: Plan Agaty #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zatrzymać czas
Zatrzymać czas
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80  51,04 
Zatrzymać czas
Audio
Zatrzymać czas
Audiobook
Czyta Gabriela Całun
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Agata rodzi synka i ma plan na życie: wyjść za mąż za Emila i schudnąć. Nie jest jednak pewna swoich emocji i kiedy wreszcie postanowi być bardziej zdecydowana w swoich wyborach, pojawią się kłopoty…

Życie mocno da się we znaki również Poli, młodszej z sióstr Żółtaszek, która zaczyna myśleć o dziecku. Jako osoba z niepełnosprawnością zdaje sobie sprawę z zagrożenia, nie spodziewa się jednak, że relacje ze Sławkiem mocno się skomplikują, kiedy mężczyzna zabierze ją do ośrodka adopcyjnego.

Akcja książki obfituje w zabawne, ale i wzruszające momenty. Są aresztowania, seanse uzdrawiające, pogoń za wychowanką domu dziecka, rozstania i powroty… Agata i Pola próbują żyć po swojemu, chcą być szczęśliwe i spełnione, ale oczywiście nigdy nic nie dzieje według planu. Najlepiej więc byłoby zatrzymać czas, kiedy wreszcie zaczęło się układać…

Zatrzymać czas to trzecia część Planu Agaty, kontynuacja losów dwóch sióstr Żółtaszek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2020
  • Rozmiar: 290 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788381774840
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Anna Sakowicz "Zatrzymać czas" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zatrzymać czas
Audiobook
Czyta Gabriela Całun
33,90 
Książka należy do serii
«Plan Agaty»
Postawić na szczęście
Dogonić miłość
Zatrzymać czas
-5%
Dagmara Wesolek
02 października 2020

Trzecia część świetnej serii Planu Agaty, czyli «Zatrzymać czas». W końcu doczekałam się kontynuacji przygód sióstr Żółtaszek. Kolejna lektura pełna wzruszeń i poczucia humoru, które sprawiało, że momentami śmiałam się na głos podczas czytania. W tym tomie Agata rodzi synka i ma plan wyjść za mąż. Również Pola nie próżnuje w swoich planach, bo chciałaby mieć dziecko, jednak jako osoba z niepełnosprawnością musi liczyć się z konsekwencjami i trudnościami, których nie napotykają przeciętni rodzice. Dla mnie lektura kolejnej części Planu Agaty była świetną zabawą ale i pełną poruszających momentów opowieścią o siostrzanej miłości i poszukiwaniu swojego miejsca na świecie. Na pewno sięgnę jeszcze po inne książki tej autorki. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę