3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Major Downar zastawia pułapkę

Audio
Z serii: Major Downar
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych pisarzy PRL!

Od strzału w plecy ginie znany lekarz Karol Rodecki. Jego ciało zostaje znalezione przy ulicy Czernakowskiej. Prowadzący śledztwo Stefan Downar rozmawia z wdową po zmarłym. Okazuje się, że w noc przed zabójstwem Rodecki otrzymał pilny telefon od gosposi swojego dobrego przyjaciela. W słuchawce usłyszał prośbę, by jak najszybciej stawił się u niego z zestawem chirurgicznym. Problem w tym, że wzywający pomocy lekarz zdaje się nie mieć pojęcia o całym zajściu, a jego gosposia przebywała wówczas poza stolicą. Milicja coraz baczniej przygląda się sprawie i wkrótce znajduje wrak auta należącego do Rodeckiego. Śledczy Downar szykuje pułapkę na zabójcę. Czy uda mu się przechytrzyć mordercę i poznać jego tożsamość?

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2021
  • ISBN: 9788726773552
  • Lektor: Leszek Filipowicz
  • Wydawca: Saga Egmont
Zygmunt Zeydler-Zborowski "Major Downar zastawia pułapkę" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Major Downar»
Major Downar przechodzi na emeryturę
Major Downar zastawia pułapkę
Czarny mercedes
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę