Odzyskane dzieciństwo

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Odzyskane dzieciństwo
Odzyskane dzieciństwo
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Dla niektórych jedyna na świecie, dla innych – tylko zastępcza. Pod opieką maman życiowi rozbitkowie na nowo uczą się żyć. Marta nie miała tyle szczęścia, by do niej trafić.

Obecnie sama wychowuje syna i córkę, ciężko pracuje, a o byłym mężu sadyście nikomu nie opowiada. Nawet dzieciom. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Opiekę nad jej pociechami sprawuje lokator wynajmujący u niej pokój. Kim jest Marcin? Czy jego niekonwencjonalne metody pomogą naprawić relacje nastolatków z matką?

„Odzyskane dzieciństwo” to powieść o ludziach, którzy marzą o przyjaznej duszy i normalności, którzy odkrywają, że więź biologiczna może być mniej trwała od siły miłości.

***

„Prawdziwa życiowa opowieść o tym, że wszystko może się zmienić na lepsze. Polecam”.

Magdalena Witkiewicz

***

„»Odzyskane dzieciństwo« to historia o przytłaczającej rzeczywistości, dramatach rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami na pozór normalnych domów. Ale jest to też opowieść o potędze miłości. Zuzanna Arczyńska w bardzo plastyczny sposób lawiruje słowem, buduje atmosferę i targa emocjami czytelnika. Ta książka to doskonały przykład konfrontacji dwóch światów: dobra i zła, zwycięstwa i porażki. Zdecydowanie polecam”.

Anna Kasiuk

***

„Prosto, brutalnie i jakże prawdziwie! Powieść obyczajowa bez lukru – zapewniam, że smakuje wybornie! Będziecie chcieli więcej. Polecam”.

Alek Rogoziński

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-107-5
  • Lektor: Ewa Mateuszuk
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Zuzanna Arczyńska "Odzyskane dzieciństwo" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Odzyskane dzieciństwo
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę