Wielka księga

Audio
Z serii: Basia
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wielka księga
Wielka księga
E-book
19,99  14,19 
Szczegóły
Opis książki

Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą, jak zachować się w trudnych sytuacjach. W Wielkiej Księdze zebrano siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Część z nich bawi, część wzrusza, a część pokazuje trudne sytuacje. Wszystkie ilustrują sytuacje bliskie każdemu dziecku. Raz jest to gotowanie z tatą, raz podróż z mamą, a innym razem emocjonująca wyprawa na plac zabaw.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody, które czekają na nich w przedszkolu, w domu, na zakupach, ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty, czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia, zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw, choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak, że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się, że świat może być bezpiecznym miejscem, wypełnionym samymi dobrymi emocjami. Seria o Basi przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 lutego 2021
  • ISBN: 9788726177664
  • Lektor: Maria Seweryn
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Zofia Stanecka "Wielka księga" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wielka księga
E-book
19,99  14,19 
Książka należy do serii
«Basia»
Basia i śmieci
Basia i chorowanie
Basia i przyjaciele. Zuzia
-5%
Aleksandra Rutkiewicz
24 marca

"Wieka księga" podzielona jest na cztery pory roku i każda z nich jest bogata w siedem różnych przygód gdzie główną bohaterką jest oczywiście Basia i jej rodzinka. Krótkie pozbawione banalnych i obiegowych morałów opowiadanka starają się wiernie oddać realia świata. Dzieci mówią jak dzieci, a nie deklamują kwestie pozbawione życia i wiarygodności. Całość błyszczy niewymuszonym humorem, emanuje ciepłem i swojskością. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę