3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Gdy pada deszcz – Przejście

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Gdy pada deszcz – Przejście
Gdy pada deszcz – Przejście
E-book
4,99 
Szczegóły
Opis książki

Gaja od dłuższego czasu marzy o własnym psie. Jednak mama nie pozwala jej na nowego domownika. Pewnego deszczowego wieczoru dziewczynka obserwuje padające za oknem krople. Nagle dostrzega starszą panią z pięknym, białym psem. Zaintrygowana, szybko ubiera się i wybiega z domu. Tak trafia do niezwykłego świata fantastycznych stworzeń. Tam czekają na nią wielkie przygody!

Książka Zofii Staneckiej należy do serii «Poczytaj ze mną», skierowanej do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 29 stycznia 2021
  • ISBN: 9788726178388
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Zofia Stanecka "Gdy pada deszcz – Przejście" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Gdy pada deszcz – Przejście
E-book
4,99 
Książka należy do serii
«Poczytaj ze mną»
Baśń o świętym spokoju
Gdy pada deszcz – Przejście
Po co komu mamut?
-5%
Łucja Gall
22 marca 2021

Bohaterką książki jest dziewczynka, która nie przepadała za deszczem, bo nie można było wtedy robić nic ciekawego. Dodatkowo mama chciała, by Gaja sprzątnęła swój pokój. W nocy dziewczynka zauważyła dziwną rzecz… ,,Gdy pada deszcz. Przejście" Zofii Staneckiej to historia pokazująca, że każda pora dnia, niezależnie, czy słoneczna, czy deszczowa może przynieść nam niezapomniane wrażenia. Czasem wystarczy tylko wyciągnąć po nie rękę.... Polecam:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę