Fredek i nadciągający kataklizmTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cześć! Nazywam się Fryderyk Epsilon Dwudziesty, ale możecie mówić mi Fredek! Przybyłem na Ziemię z najbardziej uporządkowanej planecie w kosmosie – Pedanterii. Poznałem tutaj wspaniałych przyjaciół – Jagodę i jej braci. Został mi jeszcze miesiąc legalnego pobytu na Ziemi i mam zamiar wykorzystać go do ostatniej śrubki! Tym razem czeka na mnie trudne wyzwanie – muszę uporać się ze zniknięciem Betsy, ulubionej kury posterunkowego Gwizdały. Ciekawe, czy mi się uda? Na pewno będzie to przygoda pełna emocji!

"Fredek i nadciągający kataklizm" to książka z serii «Czytam i główkuję» z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 5-7 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postać Fredka stworzyła znana autorka książek dla dzieci Zofia Stanecka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 stycznia 2021
Zofia Stanecka "Fredek i nadciągający kataklizm" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Czytam i główkuję»
Fredek i koło fortuny
Fredek i jeden do pary
Fredek i nadciągający kataklizm
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę