Basia i przyjaciele - AnielkaTekst

Z serii: Basia
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Basia i przyjaciele - Anielka
Basia i przyjaciele - Anielka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 13,98 11,18
Basia i przyjaciele - Anielka
Basia i przyjaciele - Anielka
Basia i przyjaciele - Anielka
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
3,99
Szczegóły
Opis książki

Anielkę, przyjaciółkę Basi wierni czytelnicy serii poznali w tomie „Basia i przedszkole”. Tym razem przyjrzymy się bliżej, jak wygląda jej codzienność. Poznamy rodziców Anielki, odwiedzimy ich mieszkanie na poddaszu i przekonamy się, że każda rodzina nieco się od siebie różni. Lektura książki o Anielce może być doskonałym pretekstem do rozmowy na temat weganizmu, artystycznym stylu życia, a także o nieśmiałości, marzeniach i tęsknocie za kimś bliskim. W trudnych chwilach Anielka może liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki – przecież to właśnie przyjaźń rozgrzewa nasze serca! 


Nowa seria o Basi i jej przyjaciołach dla nieco starszych czytelników pozwoli dzieciom dorastać w świecie ulubionej bohaterki, poznając bliżej przygody jej przyjaciół: Antka, Anielki, Titego, Janka, Luli i Zuzi. To przepełnione całą gamą emocji historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną. Książkę pięknie zilustrowała Marianna Oklejak. Seria Basia i przyjaciele skierowana jest do starszych dzieci w wieku 6-10 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 6+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Zofia Stanecka "Basia i przyjaciele - Anielka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Basia i przyjaciele - Anielka
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
3,99
Książka należy do serii
«Basia»
Basia i basen
Wielka księga przygód 3
Basia i tablet
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?