Basia i Boże Narodzenie

Tekst
Z serii: Basia
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Basia i Boże Narodzenie
Basia i Boże Narodzenie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 19,98  15,98 
Basia i Boże Narodzenie
Audio
Basia i Boże Narodzenie
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
9,99 
Szczegóły
Opis książki

Tych Świąt Bożego Narodzenia Basia długo nie zapomni, ponieważ będą naprawdę wyjątkowe!

Jednak okres przed Świętami nie jest zbyt wesoły. Mama Basi łamie sobie rękę, a lekarz zabrania jej cokolwiek robić. Wszystko stanęło pod znakiem zapytania. I co teraz? Bez pomocy mamy Święta mogą się nie udać…

Jednak na pomoc rusza cała rodzina Basi! Wspólnie robią dekoracje, pakują prezenty i gotują świąteczne potrawy. Babcia, Tato, Janek i Basia – każdy z nich ma swoje zadanie, a razem działają jak jedna wielka drużyna.

Poza tym Basia z bratem szykują niespodziankę na wigilijną kolację… Co tym razem wymyślą?

"Basia i Boże Narodzenie" to wyjątkowa i pouczająca historia dla dzieci. Z niej dowiedzą się, czy prawdziwy Święty Mikołaj istnieje? Jakie dania powinny znaleźć się na wigilijnym stole? Na kogo podczas świątecznej kolacji czeka jeden pusty talerz?

Żywa i barwna opowieść Zofii Staneckiej o ważnych sprawach dla mniejszych i nieco większych dzieci. Książeczka jest napisana w ciekawy i przystępny sposób, idealna dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Część ogromnej serii opowiadającej o zabawnych i pouczających przygodach małej Basi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 28 grudnia 2020
Zofia Stanecka "Basia i Boże Narodzenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Basia i Boże Narodzenie
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
9,99 
Książka należy do serii
«Basia»
Basia. Wielka księga przygód 4
Basia. Wielka księga pytań
Basia i przyjaciele. Zuzia
-5%
Dagmara Brosz
24 marca

Bardzo polecam! Książki o Basi są tak naprawdę dla każdego! Gwarantowany spokój i dobry humor dla całej rodziny. Tym razem mała Basia musi zmierzyć się z przygotowaniami do Bożego Narodzenia. Dzieci mogą dowiedzieć się nieco o tradycji i zwyczajach, a także o współpracy i chęci niesienia pomocy innym. Przed wami zdecydowanie niezapomniane, bardzo rodzinne i równie szalone świętowanie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę