Ja, Dago

Tekst
Z serii: Dagome ludex #1
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Powieść fantastyczna z elementami historycznymi, wprowadza czytelnika w świat przed powstaniem Państwa polskiego. „Dagome Iudex” jest trylogią złożoną z trzech książek: „Ja, Dago”, „Ja, Dago Piastun” i „Ja, Dago Władca”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Zbigniew Nienacki "Ja, Dago" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Dagome ludex»
Ja, Dago
Ja, Dago Piastun
Ja, Dago Władca
-5%
krzych_krupa
17 lutego 2021

Świetnie napisana powieść. Historia głównego bohatera, z którym nawiązujemy od początku silną relację, wciąga i zajmuje. Z jednej strony wiemy, że nic złego nie powinno się mu przytrafić – jeszcze dwa tomy do końca serii – ale z drugiej strony z zapartym tchem śledzimy niebezpieczne czasem przygody. Opowiadanie przesycone erotyzmem – dosyć szczegółowo opisane sceny zbliżeń, ale w dobrym smaku i nie zniechęcają do czytania. Zapewne dlatego w momencie publikacji, czyli w czasach słusznie minionego systemu nie odbiła się większym echem… Dziś natomiast spokojnie mogła by być zekranizowana, podobnie jak Wiedźmin, czy Gra o Tron. Polecam gorąco!

Arkadiusz Kolanowski
07 sierpnia 2020

Rewelacyjna powieść, niestety powstała chyba zbyt wcześnie i czytelnicy nie byli na nią gotowi. Fantasy pomieszane z zapomnianą historią. Jak dla mnie najlepsza Polska trylogia fantasy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę