Jezioro pełne łez

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jezioro pełne łez
Jezioro pełne łez
E-book
32 
Szczegóły
Opis książki

PRAWDA MOŻE ZNISZCZYĆ

Wakacyjną sielankę w ośrodku wypoczynkowym na Mazurach przerywa brutalne morderstwo. To jednak dopiero początek niebezpiecznej gry.

Marcin pięć lat wcześniej w przypadkowej bójce zabił człowieka. Po odbyciu kary wrócił w rodzinne strony i teraz uświadamia sobie, że ktoś chce go wrobić w nowe morderstwo. Jeszcze bardziej przerażające jest jednak to, jak zachowują się ludzie wokół niego - zarówno ci, za którymi tak tęsknił, jak i ci, których obecnie poznał, pracując w ośrodku. Beztroskie z pozoru miejsce skrywa sekrety tak mroczne, że wszystko inne wydaje się przy nich jedynie dziecinną igraszką.

Droga do prawdy jest kręta i wyboista. A na jej końcu znajduje się jezioro. Jezioro pełne łez...

***

„Mazury. Jeziora, lasy, wczasowicze, mieszkańcy. Piękne kobiety i zakochani mężczyźni. Biznes, legalny i nielegalne. Czy raz zbrukany sielski krajobraz przyzwyczaja się do zła? Pokiereszowany przez los Marcin zdaje się zło przyciągać. Tak było pięć lat temu, tak jest i teraz. Tylko on wierzy, że odpokutował swoją winę. Ale czy więzienie jest wystarczającym odkupieniem? Każdy dzień nieubłaganie pokazuje, że nie dane jest mu zapomnieć o wydarzeniach sprzed lat. Pytania nie mogą pozostawać bez odpowiedzi. Ofiary muszą mieć swoich oprawców. Wojciech Wójcik precyzyjnie prowadzi nas przez świat, w którym nic nie jest takie, na jakie wygląda”.

Jacek Paprocki, autor „Polowania”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 marca 2021
  • ISBN: 978-83-8233-099-1
  • Lektor: Jacek Dragun
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Wojciech Wójcik "Jezioro pełne łez" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jezioro pełne łez
E-book
32 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę