PrzejęcieTekst

Z serii: Jakub Mortka #3
Z serii: Ze Strachem
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Przejęcie
Przejęcie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 57,80  46,24 
Przejęcie
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  23,02 
Szczegóły
Opis książki

Środek upalnego lata, Kolumbia. Grupa Polaków wybranych do reklamy Coca-Coli spędza wakacje życia w luksusowym hotelu nad oceanem. Ale kiedy beztroscy turyści dostaną od Kolumbijczyków propozycję nie do odrzucenia, raj zmieni się w piekło. I nie wszyscy wrócą z tej podróży…

Sobota nad ranem, w Warszawie wstaje świt. Słychać śpiew ptaków i szum rzeki. Z mostu Gdańskiego zwisa ciało mężczyzny – rozpruty brzuch, ręce skrępowane na plecach, a w dłoni orzeszek ziemny. W skorupce.

W dynamicznej, pełnej napięcia i zaskakujących zwrotów akcji powieści z dobrze już znanym komisarzem Jakubem Mortką w roli głównej Wojciech Chmielarz potwierdza, że jest jednym z najlepszych autorów kryminałów młodego pokolenia.

Pióro Chmielarza sprawia, że chciałoby się wypić z komisarzem Jakubem Mortką parę kieliszków, porozmawiać o tym i owym. Na przykład o talentach jego twórcy. Świetne! Proszę o następny tom.

Michał Komar

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 380 str. 2 ilustracje
Wojciech Chmielarz "Przejęcie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Przejęcie
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  23,02 
Książka należy do serii
«Jakub Mortka»
Przejęcie
Podpalacz
Cienie
-5%
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
Czerwony świt
Wampir
Przejęcie
-5%
Barbara Wszolek
23 grudnia 2019

Wojciech Chmielarz już po raz kolejny znalazł mi zajęcia na długie godziny. Książkę przeczytałam jednym tchem i naprawdę nie mogłam się oderwać. Uważam, że kreacje bohaterów w tej części są naprawdę świetne, interesujące dialogi i trzymająca w napięciu fabuła. Warto sięgnąć po kryminały Wojciecha Chmielarza.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę