PrzejęcieAudio

Z serii: Jakub Mortka #3
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Przejęcie
E-book
27,90 
Szczegóły
Opis książki

Środek upalnego lata, Kolumbia. Grupa Polaków wybranych do reklamy Coca-Coli spędza wakacje życia w luksusowym hotelu nad oceanem. Ale kiedy beztroscy turyści dostaną od Kolumbijczyków propozycję nie do odrzucenia, raj zmieni się w piekło. I nie wszyscy wrócą z tej podróży…

Sobota nad ranem, w Warszawie wstaje świt. Słychać śpiew ptaków i szum rzeki. Z mostu Gdańskiego zwisa ciało mężczyzny – rozpruty brzuch, ręce skrępowane na plecach, a w dłoni orzeszek ziemny. W skorupce.

W dynamicznej, pełnej napięcia i zaskakujących zwrotów akcji powieści z dobrze już znanym komisarzem Jakubem Mortką w roli głównej Wojciech Chmielarz potwierdza, że jest jednym z najlepszych autorów kryminałów młodego pokolenia.

„Przejęcie” zostało uhonorowane Nagrodą Wielkiego Kalibru na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału Wrocław 2015.

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dzienni¬karz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.

Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 13 godz. 54 min 36 sek.
  • ISBN: 978-83-941812-7-7
  • Lektor: Janusz Zadura
  • Wydawca: Aleksandria
  • Spis treści
Wojciech Chmielarz "Przejęcie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Przejęcie
E-book
27,90 
Książka należy do serii
«Jakub Mortka»
Osiedle Marzeń
Cienie
Podpalacz
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę