Prosta sprawaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Prosta sprawa
Tekst
Prosta sprawa
E-book
31,90  24,24 
Szczegóły
Opis książki

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie, ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.

Kłopot w tym, że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czescy mafiosi.

Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co tu chodzi, jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła, także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna, której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora cieszyła się wielkim powodzeniem. Teraz ukazuje się w poprawionej i rozszerzonej wersji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2020
  • Czas trwania: 10 godz. 26 min 44 sek.
  • ISBN: 978-83-66671-33-1
  • Lektor: Przemysław Bluszcz
  • Wydawca: Marginesy
  • Spis treści
Wojciech Chmielarz "Prosta sprawa" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Prosta sprawa
E-book
31,90  24,24 
Klementyna Gracyalny
17 grudnia 2020

Thriller w wykonaniu Wojciecha Chmielarza to prawdziwa uczta literacka! Zaskoczona kolejną wydaną książką od autora w ciemno sięgnęłam po jego najnowszą publikację i jak zwykle jestem zachwycona! Pochłonięta jednym tchem, trzymająca w napięciu opowieść o gangsterskich porachunkach. «Prosta sprawa» jest naprawdę bardzo dobrą powieścią, która zaskakuje zwrotami akcji i wciąga swoją dynamiczną fabułą. Dodatkowo dobrze wykreowani bohaterowie wzbudzają sympatię, a zakończenie wcale nie jest «proste»… Z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Polecam!!!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę